Na początku lutego rusza nowy projekt przygotowany przez naszą redakcję – cykl warsztatów Sales Manager’s Boot Camp.

Trzy pierwsze poświęcone będą kluczowym z punktu widzenia szefa zespołu sprzedażowego umiejętnościom: rekrutacji, motywowaniu, zarządzaniu efektywnością. Ostatni dotyczy sytuacji, w której jeden z pracowników zdecyduje się odejść – podpowiemy, jak zabezpieczyć interes firmy, aby wraz z handlowcem nie stracić również klientów.

Warsztaty stanowią połączenie teorii i praktyki – każdy przeprowadzany jest wg schematu: wiedza praktyczna + ćwiczenia + konsultacje z prelegentem. Uczestnik całego cyklu otrzyma specjalny certyfikat sygnowany pieczątką z logo naszego magazynu. Można również zapisać się na pojedynczy warsztat.

Szczegółowe informacje na stronie: www.explanator.pl

Also check

Open access no. 51/2020

Jak zarządzanie ceną może zwiększyć zyski w detalu

pricing.png
  • Czy klient wybiera produkty racjonalnie?
  • Czy warto ciągle obniżać ceny w sklepie?
  • Czy promocja to zawsze niższa cena?
Read more
Open access no. 51/2020

Pomoc we wspólnej sprawie

SS_51_5.1.jpg

Zespół to nie tylko grupa ludzi mających wspólny cel w firmowej rzeczywistości, lecz także klasa w szkole, grupa wolontariuszy albo rodziców realizujących jakieś zadanie, dla którego trzeba się zjednoczyć i działać razem. A wszędzie tam, gdzie pojawiają się zespoły i wyzwania, które przed nimi stają, rodzą się i dobre pomysły, i nieporozumienia.

Read more
Open access no. 51/2020

Być lepszym menedżerem

SS_51_4.2.jpg

Poszukujesz sprawdzonych narzędzi, zaczerpniętych od znanych terapeutów i trenerów, które znacznie poprawią twoje kompetencje jako menedżera? Mamy dla ciebie książkę wypełnioną nimi od pierwszej do ostatniej strony!

Read more

Go to

Partners

Advertisement