Rozmowa z Beatą Kubicius, menedżerem zarządzającym firmą szkoleniową.

Dlaczego zdecydowała się pani na pracę w sprzedaży?

Zawsze ciągnęło mnie do ludzi, lubię z nimi rozmawiać. Ciekawią mnie. Na początku to nie był świadomy wybór. Pierwsza praca w sprzedaży, podjęta jeszcze w czasie studiów, pozwoliła mi jednak bardzo dobrze zarobić i pokazała, że jest to zawód pełen wyzwań.

Trzeba stawić czoła różnym sytuacjom, a to na pewno sprawia, że to ciekawa praca. Rozwija ona też moje umiejętności przez ciągłe poddawanie próbie i pozwala na kontakt z ludźmi, co jest największą zaletą tego zawodu.

Jedno jest pewne – w zawodzie sprzedawcy nie można się nudzić. Codziennie staję przed wyzwaniem. To dodaje energii i napędza do działania. Praca w sprzedaży niesie ogromne możliwości, jeśli tylko masz odwagę je wykorzystać. To daje siły do pracy.

Jakie wydarzenia stanowiły kamienie milowe w pani dotychczasowej karierze zawodowej i doprowadziły do miejsca, w którym jest pani obecnie?

W czasie mojej pracy zawodowej nie było wielkich kamieni milowych – wszystko odbywało się stopniowo i było następstwem działań, jakie podejmowałam. Na miejsce, w którym jestem obecnie, składa się wszystko, co robiłam w życiu – od zbierania truskawek jako nastolatka po pracę w ubezpieczaniach czy w sprzedaży bezpośredniej i doświadczenie zdobyte w prowadzeniu własnych firm. Najważniejszy dla mnie jest rozwój i tego się trzymam. Zawsze staram się znaleźć czas na doskonalenie siebie – to dla mnie ważne, żeby nie zostać w tym samym miejscu, gdyż za każdym rogiem czeka coś ciekawego, czego mogę się nauczyć.

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę

Zobacz również

Świetni szefowie nie mają kiepskich zespołów! - rozmowa z Izą Krejcą-Pawski

Iza_Krejca-Pawski.png

Rozmowa z Izą Krejcą-Pawski, trenerem sprzedaży i autorką książek o skutecznej sprzedaży oraz zarządzaniu czasem

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 45/2019

Sprzedaż to najbardziej rozwijająca człowieka część biznesu - rozmowa z Andrzejem Cichockim

SS_45_56.jpg

Rozmowa z Andrzejem Cichockim, efektywnym menedżerem, coachem i trenerem biznesu

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 44/2019

W naszej firmie nie ma szefa - rozmowa z Adamem Matysiakiem

SS_44_52.jpg

Rozmowa z Adamem Matysiakiem, założycielem, CEO i turkusowym liderem software house’u HighSolutions

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

Reklama