Szkolenia

Wydawnictwo Explanator oferuje dobrze zdefiniowane i zwarte formy szkoleniowe obejmujące swoją tematyką szeroko rozumiane zagadnienia finansowe i podatkowe. Wspomagamy praktykę zarządzania przedsiębiorstwem, przedstawiamy rozwiązania problemów zawodowych, tłumaczymy zawiłości prawa z różnych obszarów. Szczególną wagę przywiązujemy do kompetencji i praktycznych doświadczeń współpracujących z nami trenerów i wykładowców. Nasz zespół proponuje także szkolenia zamknięte – formy ściśle dopasowane do kultury organizacyjnej i potrzeb Państwa przedsiębiorstw. Aby stworzyć szkolenie idealnie dopasowane do profilu firmy współpracujemy ściśle ze zleceniodawcą – tak na etapie definiowania potrzeb, jak i oceny efektywności szkolenia. Poprzez nasze przywiązanie do praktycznego charakteru szkoleń dedykowanych wspomagamy realizację Państwa celów w zakresie rozwoju zawodowego kadr zarządzających i pracowników.

ONLINE Zespół ekspertów

7. Forum Informacji Zarządczej

Analityka biznesowa: w kierunku użytecznej informacji zarządczej

7. Forum Informacji Zarządczej

Jako analitycy biznesowi i controllerzy na co dzień pracujecie z różnorodnymi zbiorami danych. Wiecie jednak, że nie każde dane składają się na informację zarządczą. Żeby podejmować dobre decyzje, należy mieć właściwe rozpoznanie sytuacji, a jakość decyzji jest wprost proporcjonalna do jakości posiadanych informacji. A ponieważ dostęp do sprawdzonych informacji na czas jest dziś jednym z warunków niezbędnych do osiągnięcia sukcesu, nie da się przecenić roli informacji zarządczej w efektywnym zarządzaniu biznesem. Dobra informacja zarządcza to klucz to sukcesu w biznesie!

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Konferencja ONLINE, 20.05.2021

ONLINE Zespół ekspertów

Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2021

Zdalna sprzedaż - skuteczna sprzedaż

Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2021

Drogie Asy Sprzedaży,

jak pewnie wielu z Was pamięta, do 2020 r. nasze coroczne spotkania pod hasłem Zgrupowanie Asów Sprzedaży odbywały się stacjonarnie. Spotykaliśmy się w jednym z warszawskich hoteli, by przez dwa dni dyskutować o najskuteczniejszych metodach i technikach sprzedażowych, dzielić się dobrymi praktykami, uczyć nowinek, a przy okazji – nawiązywać nowe relacje, zarówno biznesowe, jak i prywatne.

Rok temu dla większości z nas świat stanął na głowie, a proces sprzedaży w wielu firmach uległ całkowitej zmianie. Początkowo wszyscy zapewne wierzyliśmy, że już niebawem uda się wrócić do doskonale znanej rzeczywistości, wypełnionej bezpośrednimi spotkaniami z klientem, długimi godzinami spędzanymi w samochodzie, pociągu i… w sali szkoleniowej.

Dzisiaj wiemy już, że praca zdalna będzie standardem również w roku 2021, a i później wiele towarzyszących jej elementów, jak choćby konieczność znajomości obsługi narzędzi do tele- i wideokonferencji czy prowadzenia spotkań online pozostanie w katalogu najbardziej pożądanych umiejętności handlowca na stałe. Dlatego też w tym roku nasze Zgrupowanie w całości poświęcimy sprzedaży zdalnej – od etapu prospectingu, po negocjacje, aż przez finalizację transakcji.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Konferencja ONLINE, 13.05.2021

ONLINE Zespół ekspertów

Forum Nowoczesnej Rachunkowości 2021

Nowe obowiązki, optymalne rozwiązania, dobre praktyki

Forum Nowoczesnej Rachunkowości 2021

Jeżeli chcesz wiedzieć:

  • Jak prawidłowo księgować zabezpieczenia z tarcz antykryzysowych?
  • Jakie są najważniejsze zmiany w zakresie krajowych i międzynarodowych standardów rachunkowości, m.in. MSSF 16 Leasing?
  • Jakie zmiany czekają nas w zakresie dokumentacji cen transferowych w 2021 r. oraz jak dokonać aktualizacji posiadanych analiz porównawczych uwzględniając wpływ COVID-19?
  • Jak, wykorzystując Power Query uprościć proces pobierania i wyciągania kluczowych danych z zestawień finansowych?
  • Jak krok po kroku tworzy się robota wspierającego najważniejsze procesy księgowe?

Nie może zabraknąć Cię na konferencji!

Zainspirowani sukcesami sześciu edycji Forum Nowoczesnego Controllingu, z rekomendacją redakcji magazynu Controlling i Rachunkowość Zarządcza, tworzymy zupełnie nową jakość na polskim rynku szkoleniowym! Intencją organizatora jest stworzenie imprezy, która będzie Forum wymiany doświadczeń i na stałe wpisze się w kalendarze nowoczesnych księgowych.

Proszę wybrać edycję szkolenia:

Konferencja ONLINE, 27.05.2021

Przejdź do

Partnerzy

Reklama