12 aspektów skutecznej sprzedaży

Szef Sprzedaży 36/2018 Tekst otwarty
SS_36_05.jpg

12 aspektów skutecznej sprzedaży

To nie jest kolejna teoretyczna książka o sprzedaży, chociaż jest skierowana właśnie do ludzi związanych ze sprzedażą. Ta publikacja dotyka kluczowych obszarów i kompetencji stojących za technikami i strategiami od wieków stosowanymi w sprzedaży.

Jej autor – socjolog, trener, konsultant, ale także aktywny sprzedawca – zawarł je w modelu kryjącym się pod angielskim akronimem: Pro Sell Tools. Model ten stanowi swego rodzaju listę kontrolną obszarów, które są istotne podczas wdrażania aktywnej sprzedaży w firmie, zwiększania obrotów i w codziennej pracy z klientem.

Pro Sell Tools pomoże zarówno w projektowaniu nowej strategii sprzedażowej, jak i w przeprojektowywaniu strategii już istniejącej. Celem modelu jest wyprowadzenie konkretnych taktyk, które pomogą firmie odnieść finansowy sukces. Co istotne, Pro Sell Tools sprawdza się nie tylko w tradycyjnie zarządzanych przedsiębiorstwach, ale też w start-upach.

Maciej Sasin to trener, coach i konsultant rozwoju organizacji. Z wykształcenia socjolog i filozof, ukończył podyplomowe studia z psychologii w zarządzaniu. Jest Mistrzem Praktyk NLP i analitykiem transakcyjnym oraz wykładowcą akademickim, a także twórcą autorskich narzędzi do strategicznego rozwoju: Pro Sell Tools, Pro Active Tools, Pro Time Tools. Specjalizuje się w projektach mających angażować pracowników w cele organizacji. Jest autorem książek: Budowanie zaangażowania, czyli jak motywować pracowników i rozwijać ich potencjał (Onepress, 2015) oraz Efektywny System Pracy, czyli jak skutecznie zarządzać sobą w czasie (Onepress, 2016). Więcej informacji o autorze znajdziesz na blogu maciejsasin.pl.

Tytuł: Skuteczna sprzedaż. Model, który ­zwiększy Twoje zyski

Autor: Maciej Sasin

Wydawnictwo: OnePress

Liczba stron: 312

Drukuj

Zobacz również

Polecamy

Archiwum