Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz!

Szef Sprzedaży 41/2018 Tekst otwarty
Jedyny podręcznik_s. 5.png

Wbrew temu, co twierdzą ludzie, którzy osiągają słabe wyniki, sukces w sprzedaży nie jest pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek, produkt, firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Ta książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży. NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą. NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży, mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne. NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży. Jest w niej jednak mowa o sprzedawcy – o sposobie myślenia i zestawie umiejętności, których potrzebujesz, żeby odnieść sukces.

19 cech i umiejętności najwybitniejszych sprzedawców

Anthony Iannarino zamiast mówić to, co chcemy usłyszeć, i wciskać nam kolejny poradnik typu „jak szybko się wzbogacić” albo „jak zrzucić wagę bez ćwiczeń, podwajając spożycie węglowodanów”, skupia się na tym, co łączy wszystkich skutecznych sprzedawców na świecie, bez względu na branżę i organizację, w której pracują: na ich cechach osobowości oraz posiadanych umiejętnościach. Opisuje szczegółowo dziewiętnaście takich cech i umiejętności najwybitniejszych sprzedawców, w tym:

  • samodyscyplinę,
  • odpowiedzialność,
  • konkurencyjność,
  • pomysłowość,
  • opowiadanie historii,
  • diagnozowanie.

Zapoznanie się z najważniejszymi strategiami zaprezentowanymi przez Iannarino znacznie ułatwi wybór konkretnej taktyki sprzedaży danego produktu. Bez względu na to, czy szef sprzedaży i jego handlowcy obsługują wielkie korporacje, małe firmy czy klientów indywidualnych, będą raz po raz wracać do tej książki po sprawdzoną wiedzę, wypróbowane strategie i naprawdę użyteczne wskazówki. ×

Tytuł: Jedyny podręcznik sprzedaży, jakiego potrzebujesz

Autor: Anthony Iannarino

Wydawnictwo: MT Biznes

Liczba stron: 270

Drukuj

Zobacz również

Archiwum