National Sales Congress to wydarzenie dedykowane menedżerom i dyrektorom sprzedaży charakteryzujące się kompleksowym zakresem tematycznym oraz wysoką merytoryką wystąpień uznanych praktyków, trenerów biznesu i wykładowców programów MBA.

Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem, gromadząc ponad 500 uczestników: menedżerów wyższego szczebla, dyrektorów oraz przedstawicieli zarządów firm.

Całości przyświeca idea dążenia do mistrzostwa w swojej dziedzinie, dlatego w bloku poświęconym motywacji będzie można posłuchać m.in. prelekcji mistrzów świata: Jakuba B. Bączka – trenera mentalnego kadry narodowej siatkarzy, która zdobyła złoty medal mistrzostw świata oraz Jerzego Górskiego – mistrza świata double ironman, którego historia zainspirowała twórców filmu „Najlepszy”.

National Sales Congress to aż cztery wydarzenia jednego dnia:

  • Kongres sprzedażowy – 10 tematów z zakresu skutecznej sprzedaży, negocjacji handlowych, personal brandingu i social sellingu.
  • Kongres menedżerów – program poświęcony zarządzaniu sprzedażą i zespołami handlowymi. Możliwość uczestniczenia w wystąpieniach profesorów kierunków MBA i EMBA – najbardziej prestiżowych na świecie kwalifikacji menadżerskich.
  • Warsztaty „Trening pokonywania obiekcji w oparciu o indywidualny mechanizm oporu «trudnego» klienta” prowadzone przez Sebastiana Goszcza, który doda sportowego ducha dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu zespołami i sprzedażą w branży fitness.
  • Networking biznesowy – świetna okazja do nawiązania relacji biznesowych dzięki strefie moderowanej przez Akademię Rekomendacji Grzegorza Turniaka.

Udział w Kongresie potwierdzony jest certyfikatem sygnowanym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia: Koźmiński Executive Business School – lidera programów MBA w Polsce i Kirov Strategic Negotiators.

Więcej informacji na: www.nationalsales.pl

Also check

Sprawdzone sposoby, dzięki którym powiększysz swoje dochody

SS_45_4.jpg

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy niż inni. Jeśli zamiast szukać prawdziwej odpowiedzi, wolisz zadowolić się czymś w rodzaju „świat nie jest sprawiedliwy” albo „tylko osoby mające niezwykłe szczęście mogą być spełnione i bogate”, nie musisz czytać tej książki. Jeżeli jednak uważasz, że odpowiadasz za swoje życie, i chcesz osiągać ambitne cele, dzięki książce Nawyki warte miliony dowiesz się, jak to zrobić.

Read more

Pracownicy Roku nagrodzeni!

SS_45_5.2.jpg

Znamy laureatów konkursu „Pracownik Roku”, organizowanego już po raz drugi przez Business Centre Club oraz 4 Business & People. Patronat medialny nad konkursem objął „Szef Sprzedaży”.

Read more

Rozumieć i być rozumianym

SS_45_5.1.jpg

Świat idzie do przodu, a wraz z nim kolejne pokolenia „igreków” i „zetów” sięgają po coraz nowsze narzędzia komunikacji: social media i inne komunikatory, które z jednej strony pozwalają pokonać barierę czasu i przestrzeni, jednak z drugiej zubożają ludzkie relacje. Żadne, nawet najnowsze zdobycze technologii nie zastąpią bowiem zwykłej rozmowy, dialogu, wzajemnego zrozumienia, bliskości. Ale rozmawiać tak, aby się wzajemnie rozumieć, trzeba się najpierw nauczyć.

Read more

Current issue

Go to

Partners

Advertisement