Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu!

Szef Sprzedaży 40/2018 Tekst otwarty
40_SS_5.jpg

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie sukces wymaga błyskotliwości. Przeciętny człowiek wykorzystuje tymczasem zaledwie około 2% swoich kompetencji intelektualnych. Co możemy zrobić, żeby w pełni czerpać z potencjału naszego mózgu i zapewnić sobie większe możliwości – tak jak to robią ludzie sukcesu?

W książce Bądź mądrzejszy! uznany ekspert i autor bestsellerów – Brian Tracy – przedstawia proste, ale skuteczne metody aktywizacji naszych naturalnych talentów i uzdolnień, dzięki którym możemy wykonać skok w kierunku realizacji naszych marzeń. Zapoznając się z treścią tej niezwykle przydatnej książki, nauczysz się:

  • szkolić własny mózg w myśleniu, które sprzyja osiąganiu pożądanych rezultatów;
  • dostrzegać i wykorzystywać szanse na rozwój w każdej sytuacji;
  • rozpoznawać i usuwać negatywne schematy, które ci przeszkadzają;
  • planować, działać i osiągać cele szybciej i z większą precyzją.

Zależy ci na większej sprzedaży? Chcesz wykazywać się większą kreatywnością? Szukasz sposobu na to, żeby lepiej sobie radzić z nieoczekiwanymi zmianami? Bądź mądrzejszy! pomoże ci wykorzystać twoje ogromne zasoby intelektualne. Dzięki temu będziesz mógł wypracowywać pożądane wyniki i cieszyć się wszystkim tym, co jest udziałem ludzi sukcesu.

Zdecydowanie polecam tę książkę każdemu, bez względu na to, na jakim etapie drogi do sukcesu się akurat znajduje. Pomaga ona nie tylko dotrzeć do sukcesu, ale również skrócić tę podróż – Don M. Green, dyrektor wykonawczy Napoleon Hill Foundation.

Niesamowita książka, która w prosty sposób przypomina, że gdy człowiek zabiega o dobro, to spotykają go dobre rzecz – Greg S. Reid, autor bestsellerowej książki Stickability.

Tytuł: Bądź mądrzejszy! Naucz się myśleć i działać jak ludzie sukcesu!

Autor: Brian Tracy

Wydawnictwo: MT Biznes

Liczba stron: 224

Drukuj

Zobacz również

Archiwum