Praca menedżera sprzedaży to codzienna walka na wielu frontach. Bez dobrego przygotowania sztabowego trudno jednak liczyć na spektakularne efekty. Dokładny wywiad umożliwiający rozpoznanie sytuacji oraz uważna lektura raportów z pola bitwy o klienta są niezbędne do opracowania zwycięskiej strategii i taktyki. Bez lojalności i oddania podległych jednostek oraz udanych sojuszy z sieciami dystrybucyjnymi sprzedażowy plan ataku nie ma szans powodzenia.

Wszystkich szefów sprzedaży, którzy:

  • chcą rozstrzygnąć, które dane i liczby z przeglądanych raportów mają strategiczne znaczenie dla ostatecznego wyniku zespołu, a które są jedynie zasłoną dymną;
  • zastanawiają się, jak przełożyć sprzedażową strategię i taktykę na konkretne działania swojej jednostki, które doprowadzą ją do zwycięstwa w walce o klienta;
  • poszukują sprawdzonych sposobów na skuteczną kontrolę nad swoim garnizonem – w tym także nad oddziałami rozproszonymi i komandosami;
  • chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tworzenia i prowadzenia wartościowych i silnych sojuszy z sieciami partnerskimi,

zapraszamy na Poligon Szefów Sprzedaży, który w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Strategia i taktyka – procesowe zarządzanie sprzedażą w praktyce”.

W ciągu dwóch dni wypełnionych merytorycznymi wystąpieniami ekspertów-praktyków uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zarządzać sprzedażą dzięki odpowiedniemu ułożeniu poszczególnych procesów i wsparciu sales excellence, wybrać i kontrolować właściwe wskaźniki efektywności zespołu sprzedażowego i pojedynczych handlowców, jak pozyskać i podtrzymywać zaangażowanie kluczowych pracowników, wynegocjować korzystną umowę z siecią handlową, wykorzystać teorię ograniczeń do podnoszenia wyniku firmy oraz projektowania procesu sprzedaży, użyć sztucznej inteligencji do wsparcia sprzedaży, aby przyniosło to wymierne efekty.

Na zakończenie pierwszego dnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w „przepustce” – wieczornym koktajlu połączonym z networkingiem.

Dodatkowo, drugiego dnia konferencji, zaplanowane zostały round tables – dodatkowe case studies pogłębiające tematy prezentowane przy osobnych stolikach, z możliwością swobodnego zadawania pytań prelegentom.

W sztabie szkoleniowym będą m.in.: znani z łamów „Szefa Sprzedaży” Lech Dworaczyński, Renata Kozłowska, Karol Bartkowski i Piotr Bień.

Warto dać się zrekrutować!

Kiedy i gdzie?
21–22 listopada 2019 r., Warszawa

Organizator: „Szef Sprzedaży”

Więcej informacji:
kongres-sprzedazowy.explanator.pl

Zobacz również

Tekst otwarty nr 46/2019

Innowacyjnie o innowacjach

SS_46_04_1.jpg

Doświadczyłeś zmiany na własnej skórze? Szukałeś metody poradzenia sobie ze zmianami?

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 46/2019

Relacje, nie władza!

SS_46_04_2.jpg

Odkąd nauczyliśmy się mówić, powtarza się nam, że jeśli nie mamy nic miłego do powiedzenia, to lepiej wcale nie otwierać ust. Gdy jednak zostajesz menedżerem, mówienie staje się twoją pracą i obowiązkiem, lecz mówienie ludziom, co mają robić, nie sprawdza się

Czytaj więcej

Sprawdzone sposoby, dzięki którym powiększysz swoje dochody

SS_45_4.jpg

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy niż inni. Jeśli zamiast szukać prawdziwej odpowiedzi, wolisz zadowolić się czymś w rodzaju „świat nie jest sprawiedliwy” albo „tylko osoby mające niezwykłe szczęście mogą być spełnione i bogate”, nie musisz czytać tej książki. Jeżeli jednak uważasz, że odpowiadasz za swoje życie, i chcesz osiągać ambitne cele, dzięki książce Nawyki warte miliony dowiesz się, jak to zrobić.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

Reklama