Poniedziałki dadzą się lubić!

Szef Sprzedaży 42/2019

Czy na myśl o poniedziałku zaczyna cię boleć brzuch?

Czy już w niedzielne popołudnie pogarsza ci się nastrój?

Czy tylko w weekendy czujesz, że żyjesz?

Czy inni zauważają u ciebie spadek energii i zmiany w zachowaniu?

Jeśli tak, to szybko zacznij działać, ponieważ najprawdopodobniej masz pierwsze objawy wypalenia zawodowego. Na szczęście na wczesnym etapie tego procesu można zrobić naprawdę wiele, żeby go powstrzymać i uniknąć dalszych negatywnych konsekwencji. Pamiętaj: wypalenie zawodowe jest jak grypa może dotknąć każdego. Warto zatem wiedzieć, jak się przed nim chronić.

Joanna Karpeta coach, trener biznesu, ekspertka w dziedzinie rozwoju osobistego i budowania relacji społecznych sama doświadczyła wypalenia zawodowego, dlatego postanowiła pomóc innym uniknąć tego przykrego stanu. Udało jej się w sposób zrozumiały i zarazem interesujący połączyć teorię z praktyką oraz fikcję literacką ze specjalistyczną wiedzą.

Poznaj historie ludzi takich jak ty: aktywnych zawodowo, będących w (szczęśliwych lub nie) związkach, mających dzieci i bezdzietnych, lepiej lub gorzej sytuowanych, mających marzenia i ambicje, problemy i rozterki, różne potrzeby i oczekiwania. Dowiedz się, na przykładzie losów m.in. handlowca, menedżera, urzędnika i przedsiębiorcy, na czym polega wypalenie zawodowe i jak mu przeciwdziałać, jakie ćwiczenia wykonywać oraz jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Dzięki tej skarbnicy rad i wskazówek praca nie będzie dla ciebie jedynie źródłem frustracji. ×

Tytuł: Pokochaj poniedziałki. Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym?

Autor: Joanna Karpeta

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Liczba stron: 280

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę
Drukuj

Zobacz również

Archiwum