Znamy laureatów konkursu „Pracownik Roku”, organizowanego już po raz drugi przez Business Centre Club oraz 4 Business & People. Patronat medialny nad konkursem objął „Szef Sprzedaży”.

Formuła konkursu polega na zgłoszeniu maksymalnie trzech pracowników z każdej firmy – po jednym w każdej kategorii:

  • Długodystansowiec (osoba, która dzięki swojej lojalności, podejściu do pracy i długofalowemu zaangażowaniu każdego dnia buduje wartość firmy),
  • Inicjator (osoba, która dzięki swojej aktywności, pomysłom i rozwiązaniom przyniosła organizacji realne korzyści),
  • Mentor (osoba, która dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą, inspiruje do rozwoju umiejętności zawodowych, kształcąc nowych pracowników).

 

Full access available for logged users only. Log in or select best subscription option here..

Log in Order a subscription

Also check

Sprawdzone sposoby, dzięki którym powiększysz swoje dochody

SS_45_4.jpg

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, dlaczego niektórzy odnoszą większe sukcesy niż inni. Jeśli zamiast szukać prawdziwej odpowiedzi, wolisz zadowolić się czymś w rodzaju „świat nie jest sprawiedliwy” albo „tylko osoby mające niezwykłe szczęście mogą być spełnione i bogate”, nie musisz czytać tej książki. Jeżeli jednak uważasz, że odpowiadasz za swoje życie, i chcesz osiągać ambitne cele, dzięki książce Nawyki warte miliony dowiesz się, jak to zrobić.

Read more

Rozumieć i być rozumianym

SS_45_5.1.jpg

Świat idzie do przodu, a wraz z nim kolejne pokolenia „igreków” i „zetów” sięgają po coraz nowsze narzędzia komunikacji: social media i inne komunikatory, które z jednej strony pozwalają pokonać barierę czasu i przestrzeni, jednak z drugiej zubożają ludzkie relacje. Żadne, nawet najnowsze zdobycze technologii nie zastąpią bowiem zwykłej rozmowy, dialogu, wzajemnego zrozumienia, bliskości. Ale rozmawiać tak, aby się wzajemnie rozumieć, trzeba się najpierw nauczyć.

Read more

Zaplanuj z nami maj/czerwiec

Read more

Current issue

Go to

Partners

Reklama