Współcześnie umiejętność uczenia się, jak również uczenia innych jest ważna w każdym aspekcie ludzkiej aktywności.

Menedżerów i liderów interesują przede wszystkim umiejętność nauczania standardów pracy i zarządzania przez potencjał. W obszarach sprzedaży natomiast przyda się umiejętność skutecznego oferowania rozwiązań poprzez sprzedawane usługi i produkty. To właśnie było dla autora inspiracją do napisania książki, której nadał oryginalną formułę.

To 12 przystanków w podróży, podczas której każdy może poznać świat metod mentoringowych i coachingowych stosowanych nie tylko w sprzedaży, lecz także w marketingu, nauce, sporcie czy sztuce. Choć z pozoru to różne dziedziny, okazują się podobne w obszarze edukacji do sukcesu.

Ta intelektualna podróż zawiera również dynamiczne studia przypadków globalnych firm, których nazwy znamy z mediów i codziennych doświadczeń konsumenckich. Ćwiczenia, które czytelnik może wykonać w trakcie lektury, pozwalają lepiej rozumieć i wyczuć świat biznesu – nauczyć się go jeszcze lepiej rozumieć. ×

Tytuł: Mądrość Mentoringu, Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym i coachingowym

Autor: Grzegorz Radłowski

Wydawnictwo: Onepress

Liczba stron: 512

Zobacz również

"Kurs wiedzy o winie" - legendarna książka znów w sprzedaży!

BOOK1_d.jpg

27 października w trakcie Warsaw Wine Experience 2019 oficjalną premierę będzie mieć 4. wydanie cenionej książki Kevina Zraly’ego „Kurs wiedzy o winie”. Do dziś jest to najlepiej sprzedająca się książka poświęcona tematyce wina (ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy!). Nowe wydanie to 450 stron rzetelnej wiedzy o winie, podanej w przystępnej i atrakcyjnej formie, pełnej ciekawostek i anegdot. Bieżące wydanie zostało dodatkowo poszerzone o rozdział dotyczący win polskich, którego autorem jest Wojciech Bońkowski, wydawca portalu Winicjatywa.pl i kwartalnika „Ferment”.

Czytaj więcej

Handlowiec na wagę złota

SS_47_5.jpg

Specjaliści ds. sprzedaży należą do najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku. Dane portalu Pracuj.pl pokazują, że tylko w III kwartale 2018 r. ofert pracy dla tego typu profesjonalistów było o ponad 10% więcej niż w poprzednim roku. Z badania Michael Page „Confidence Index” za II kwartał 2019 r. wynika natomiast, że 80% handlowców jest zadowolonych z ogólnych warunków zatrudnienia, a 67% również z wysokości pensji. Pozyskanie dobrego specjalisty może sprawić pracodawcy spore trudności. Jak zatem przyciągnąć do firmy efektywnego sprzedawcę?

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 47/2019

Opowieści motywacyjne z morałem

SS_47_4.1.jpg

Wszyscy to znamy – przychodzimy na wykład czy szkolenie albo uczestniczymy w zbiorowym coachingu. Przybywamy głodni wiedzy. Prowadzący ma ciekawą osobowość i sporo praktycznych informacji do przekazania, całość jest świetnie zorganizowana, każde słowo przemyślane, poparte danymi i przykładami z praktyki biznesowej.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

Reklama