Poszerzaj wiedzę bez wychodzenia z domu czy z biura

Kalendarium

1. Jak skutecznie planować przedsięwzięcia biznesowe, czyli biznesplan w praktyce

Cykl szkoleń

Termin:

Webinar 1: 24 lutego 2021

Webinar 2: 24 marca 2021

Webinar 3: 21 kwietnia 2021

Cykl trzech webinarów „Jak skutecznie planować przedsięwzięcia biznesowe?” to mini kurs o planowaniu biznesu od fazy pomysłu do jego realizacji. Nie wystarczy bowiem tylko dobry pomysł, ale ważna jest również jego analiza i ocena komercyjnego zastosowania. Przeprowadzimy Państwa kompleksowo przez proces planowania biznesu, ilustrując poszczególne zagadnienia praktycznymi przykładami z opracowanych biznesplanów.

Cena udziału w jednej części: 129,00 zł netto

Cena udziału w trzech częściach: 299,00 zł netto

biznesplan.explanator.edu.pl

2. Jak zbudować użyteczny raport?

Termin: 19 marca 2021

Co zrobić, by raport był wartością dodaną, a przy tym był czytelny i spełniał oczekiwania? W trakcie szkolenia powiemy, jak tworzyć raport, aby treści w nim zawarte były wartościowe dla ich odbiorców. Pokażemy, w jakich miejscach umieszczać najważniejsze dane, jakich informacji nie zawierać w raportach, a bez czego raport nie może się obyć. Zapraszamy na sesję poświęconą poświęconą zasadom tworzenia raportów.

Cena udziału: 121,14 zł netto

raport.explanator.edu.pl

3. Wykres prawdę ci powie, czyli jak nie kłamać w raportach

Termin: 25 marca 2021

Popraw czytelność i jakość danych! Zestawienia, wykresy, prezentacje... to codzienność pracowników służb controllingowo-finansowych. Szeroki strumień danych wlewający się do naszych raportów może porwać każdego i wyrzucić odbiorcę na niewłaściwy brzeg. Tymczasem z pomocą kilku prostych zasad można okiełznać ten żywioł i przedstawiać dane nie tylko przejrzyście, ale przede wszystkim bez wprowadzania w błąd.

Cena udziału: 99 zł netto

wykres.explanator.edu.pl

4. Storytelling w sprzedaży – jak go stosować, by był skuteczny?

Termin: 11 marca 2021

Wokół storytellingu, a zwłaszcza jego skuteczności w sprzedaży, pojawiło się wiele mitów. Niektórzy uważają go za modny trend, który jednak nie przynosi wymiernych efektów, inni z kolei twierdzą, że dzięki opowiadaniu historii osiągnęli wyniki, o jakich wcześniej nawet nie śnili. Co zrobić, żeby dołączyć do tej drugiej grupy? Na szkoleniu podejdziemy do storytellingu jako metody sprzedażowej bardzo analitycznie. Poznasz m.in. udokumentowane przykłady wykorzystania opowieści na polskim rynku sprzedaży oraz sprawdzone narzędzia z tego zakresu.

Cena udziału: 99 zł netto

storytelling.explanator.edu.pl

5. Social selling jako sposób na zwiększenie sprzedaży

Termin: 12 marca 2021

Firmy, które planują włączenie mediów społecznościowych do swoich działań marketingowych i sprzedażowych mogą wiele zyskać. Aby zrealizować założone cele, nie wystarczy jednak po prostu założyć firmowego konta na Facebooku czy LinkedIn. Działania w zakresie social selling będą efektywne wyłącznie wtedy, kiedy zostaną dokładnie zaplanowane, a ich skuteczność będzie regularnie monitorowana i weryfikowana. Podczas szkolenia online pokażemy, jak to zrobić!

Cena udziału: 99 zł netto

socialselling.explanator.edu.pl

6. Skuteczny cross-selling i up-selling

Termin: 18 marca 2021

Podczas szkolenia online przyjrzymy się strategiom firm, które często dzięki jednej korekcie działań zwiększyły swoje przychody o dziesiątki, a czasami i setki tysięcy złotych. Omówimy zastosowanie cross-sellingu zarówno na etapie spotkań sprzedażowych, jak i w trakcie składania zamówień, poznamy mechanizmy, jakimi w tym procesie kierują się klienci, oraz przyjrzymy się inspirującym studiom przypadków z tego obszaru.

Cena udziału: 99 zł netto

cross.explanator.edu.pl

Każdy webinar to 1,5 h praktycznej wiedzy + sesja Q&A

Pozostałe 0% artykułu dostępne jest dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę

Możesz też zobaczyć ten artykuł i wiele innych w naszym portalu Sprzedaz 24. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Zobacz również

Po raz XII wybrano najbardziej etycznych i efektywnych w branży

Po raz XII wybrano najbardziej etycznych i efektywnych w branży

29 stycznia podczas finałowej gali online XII edycji konkursu Polish National Sales Awards nagrodzono liderów sprzedaży i obsługi klienta w Polsce. Wyłoniono laureatów i wyróżnionych w 19 kategoriach. Przyznano również nagrodę Supersprzedawcy oraz nagrodę specjalną prezesa PNSA. Konkurs od lat promuje dobre praktyki w sprzedaży i kształtuje standardy etyczne branży.

Czytaj więcej

Skuteczność w życiu i biznesie

Skuteczność w życiu i biznesie
Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama