Targi eHandlu z rekordową frekwencją

Szef Sprzedaży 36/2018 Tekst otwarty
SS_36_04.jpg

8 listopada w Warszawie odbyła się trzynasta edycja Targów eHandlu. EXPO XXI ugościło największy event branży e-commerce w Polsce.

Swoją ofertę zaprezentowało blisko 140 wystawców. Różnorodność pod tym względem była ogromna – od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje marketingowe.

Dla zwiedzających przygotowano aż 22 prelekcje, które odbywały się równolegle na trzech scenach. Mogliśmy posłuchać m.in. o tym, jak poradzić sobie z przeciążonym serwerem podczas Black Friday, dowiedzieć się, czym są notyfikacje web-push, czy też zaznajomić się z nowinkami w płatnościach mobilnych. Warto także wspomnieć o odbywającej się w trakcie Targów Gali Zaufanych Ceneo.pl, podczas której nagrodzono najbardziej wyróżniające się firmy z branży e-handlu.

Jak zapewniają organizatorzy, nagrania z prelekcji będą stopniowo pojawiać się na oficjalnym fanpage’u Targów eHandlu. Jeżeli nie mogli Państwo uczestniczyć w prelekcji, zachęcamy do bacznego śledzenia ich profilu na Facebooku.

Trzynasta edycja naszego wydarzenia okazała się ogromnym sukcesem. Zanotowaliśmy rekord frekwencji – odwiedziło nas ponad 5000 osób! Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat eventu, co nas bardzo cieszy i sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, by tworzyć ten projekt dalej! Mogę zdradzić, że następna edycja odbędzie się już w kwietniu 2018 r. w Krakowie, a szczegóły ujawnimy wkrótce – powiedział Roman Turaj, organizator Targów eHandlu

Jeśli jeszcze nie słyszeli Państwo o Targach eHandlu, zapraszamy do zapoznania się z projektem na stronie WWW: www.targiehandlu.pl.

Drukuj

Zobacz również

Polecamy

Archiwum