Zostań mistrzem wystąpień

Jak przygotować wystąpienie, które trafi do serc i umysłów odbiorców oraz zostanie zrozumiane i zapamiętane? Jak sobie poradzić ze stresem? Na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania się? Jak mówić inspirująco, ale w swoim stylu?

Autor książki, Robert Kozak, wykorzystał w niej gromadzone przez wiele lat doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia zajęć ze studentami i szkoleń. Omówiona w książce i stosowana przez niego autorska metoda budowania indywidualnego stylu wystąpień publicznych i wywierania wpływu znacząco różni się od innych. Jej głównym elementem jest skupianie się na pozytywnej informacji zwrotnej i wzmacnianie poczucia pewności siebie.

Książka to zapis czterogodzinnej sesji, w której główny bohater przy wsparciu swojego coacha próbuje przygotować się do ważnego wystąpienia publicznego. Jaki jest efekt? No cóż, jak wiadomo, porażki są często lepszymi lekcjami niż sukcesy. Oprócz wciągającej opowieści znajdziemy liczne podsumowania, ćwiczenia oraz wskazówki, jak rozwinąć nasze kompetencje mówcy i umiejętności prezentacji.

Tytuł: Wystąpienia publiczne. 4-godzinna sesja coachingowa, która przygotuje Cię do każdego wystąpienia

Autor: Robert Kozak

Wydawnictwo: MT Biznes

Liczba stron: 179

Pozostałe 0% artykułu dostępne jest dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę

Możesz też zobaczyć ten artykuł i wiele innych w naszym portalu Sprzedaz 24. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Zobacz również

Aby twoi pracownicy nie bali się... pracy

Aby twoi pracownicy nie bali się... pracy
Czytaj więcej

Święto obsługi klienta już we wrześniu

Święto obsługi klienta już we wrześniu

Nigdy tak bardzo nie docenialiśmy obecności konsultantów obsługi klienta, jak podczas pandemii. Świat po COVID-19 będzie jednak według ekspertów zupełnie inny. Bardziej cyfrowy? Z pewnością! Dlatego tak ważne jest pozostawanie na bieżąco z trendami i nowinkami. Tylko dzięki temu firmy są w stanie zmieniać się na potrzeby cyfrowego klienta.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama